KAS MĒS ESAM
Jaunie Zemes draugi (JZD, Young Friends of the Earth Europe, YFoEE), ir Eiropas jauniešu un jaunatnes organizāciju sadarbības tīkls, kura mērķis ir kopējiem spēkiem panākt sociālo un vides taisnīgumu. Mēs pievēršamies klimata pārmaiņu, pārtikas, lauksaimniecības, kā arī ilgtspējas izglītības problēmām.

Mēs esam pārliecināti, ka jaunieši ir jāuzklausa, turklāt mūsu kustība ir aizraujoša, tā apvieno enerģiskus jauniešus no visas Eiropas, kas dalās ar zināšanām, izglītojas un motivē sevi.

MŪSU VĒRTĪBAS
Jaunie Zemes draugi tic iespēju paplašināšanai, jauniešu līdzdalībai un rīcības spēkam. Mēs aizstāvam, mūsuprāt, taisnīgus un ilgtspējīgus globālo problēmu risinājumus. Mēs nebaidāmies pieprasīt pārmaiņas taisnīgai nākotnei: nākotnei, kurā nebūs bada, slāpju un nedrošības un kurā tiks cienītas pasaules ekosistēmas.

Mūsu darbība, apmācības un pasākumi motivē un iedvesmo simtiem jauno aktīvistu rīkoties, veicinot personisko izaugsmi un iespēju paplašināšanu. Katra balss ir svarīga, un Jauno Zemes draugu struktūra pilnībā balstās uz brīvprātīgajiem visā Eiropā, kas ir iesaistīti mūsu kampaņās no paša sākuma līdz pat beigām.

Mēs vienmēr meklējam oriģinālu un radošu pieeju globālām problēmām un izaicinām politikas veidotājus ar ambiciozām prasībām. Mēs spēcinām vietējās un valsts līmeņa biedrorganizācijas, lai tās spētu rīkot ietekmīgas politiskās kampaņas un apstrīdēt pašreizējo politisko un ekonomisko sistēmu.

Visbeidzot, mēs lepojamies, ka esam aktīvistu sadarbības tīkls, kas patiesi pieder jauniešiem, ko demokrātiski un līdzdarbojoties vada paši tā jaunie dalībnieki.

PIEDALIES!
Ja esi vecumā līdz 30 gadiem, Tev nav vienaldzīga mūsu nākotne un meklē domubiedrus - padod ziņu uz zane@zemesdraugi.lv.

Mēs Tevi informēsim par to, ko plānojam tuvākajā laikā un varbūt varēsi pievienoties!

Šī mājas lapa ir tapusi projekta Ilgtspējas skola ietvaros, pateicoties ES programmas Attīstības izglītībai un informētības veicināšanai, kā arī Sabiedrības integrācijas fonda finansiālajam atbalstam. Gan lapā gan projekta aktivitātēs netiek pausts projekta atbalstītāju viedoklis un par to saturu ir atbildīgi tikai Latvijas Zemes draugi.